It Makes Sense background EnJOY the ride

Coaches

DSC_5153

Sylvie Gunst

Loopbaanbegeleiding
Persoonlijk Leiderschap
Coachen van ondernemers/leiders

Locatie Torhout (Wijnendale)-Ichtegem sylvie@itmakessense.be


“One central need in life is to fulfill its own potential"

Nele zwart – wit

Nele Bogaert

Loopbaanbegeleiding - Erkend KernTalentenanalist®
Veerkrachtcoach

Locatie Ieper
nele@itmakessense.be



“A bird sitting on a tree is never afraid of the branch breaking because her trust is not in the branch, but in her own wings”

foto 2023 vierkant

Marijke pettens

Loopbaan en organisaties

Locatie Lichtervelde marijke@itmakessense.be

“The distance between your dreams and reality is called action”

Lesly

Lesly Vancoillie

Loopbaanbegeleiding
Stress-en burnoutcoaching

Locatie Kuurne lesly@itmakessense.be


“Kies bewust voor jezelf en de job die écht bij je past.”

Foto vierkant

Nele Descheemaecker

Loopbaanbegeleiding
Organisatiecoaching
Leiderschap
Locatie Brakel nele.d@itmakessense.be


“Don't fear failure. Fear being in the exact same place next year as you are today”

Nancy (1)

Nancy Cinjaere

Loopbaanbegeleiding
Stress-en burnoutcoaching
Hartcoherentiecoach

Locatie Beveren-Leie nancy@itmakessense.be


“Every problem is a gift, without problems we would not grow”

Jan

Jan Teughels

Loopbaanbegeleiding

Locatie Mechelen jan@itmakessense.be



“De rustplaats van het verstand is het hart”

Foto

Lies Joseph

Loopbaanbegeleiding

Regio - Torhout/Lichtervelde lies@itmakessense.be



“Alles wat je energie geeft, groeit"

Foto (1)

Liesbet Van Hende

Loopbaanbegeleiding
Work-Life Balans coach

Regio - Lokeren liesbet@itmakessense.be


“Tetris taught me that when you try to fit in, you’ll disappear"

Foto

Tine TOmme

Loopbaanbegeleiding - Stress-en burnoutcoaching

Locatie - Online en Antwerpen tine@itmakessense.be


"Geloof in jezelf en alles wat je bent. Herken dat er iets in je schuilt dat elk obstakel kan overwinnen"

Foto

Liesbeth Criem

Loopbaanbegeleiding

Locatie - Boezinge liesbeth@itmakessense.be



"At the end of the day, the only thing that matters is whether you have been yourself."

Foto vierkant Emily

Emily condé

Loopbaancoaching met paarden
Coachen rond zelfzorg

Locatie - Torhout emily@itmakessense.be


"Je haalt je energie eerst en vooral,
waar je ze niet verliest"

Foto website

Arnout Raskin

Loopbaanbegeleiding
Life Mentor

Regio - Nieuwerkerken (Limburg) arnout@itmakessense.be


“Always stand guard on the door of your mind"

Delphine Dewulf

Loopbaanbegeleiding
Persoonlijk leiderschap
Leidinggevenden/ondernemers/
ambitieuze ouders

Locatie - Veldegem delphine@itmakessense.be


“Alles wat je kan bedenken kan je bereiken"

Onze werkwijze

Leer onze coaches beter kennen!