It Makes Sense background Coachen & Advies

Coaches

Sylvie

Sylvie Gunst

Loopbaanbegeleiding, individuele coaching en organisatiecoach


Locatie Torhout (Wijnendale) sylvie@itmakessense.be


“Volg je hart, want dat klopt altijd”

Katrien

Katrien Verstraete

Loopbaanbegeleiding, training en advies organisaties


Locatie Moorslede (Roeselare) katrien@itmakessense.be


“It’s never too late to focus on your dreams”

Marijke

Marijke pettens

Loopbaanbegeleiding, training en advies organisaties


Locatie Lichtervelde (Huisartsenpraktijk De Burg) marijke@itmakessense.be

“The distance between your dreams and reality is called action”

Lesly

Lesly Vancoillie

Loopbaanbegeleiding

Locatie Kuurne lesly@itmakessense.be



“Wanneer je weet wie je bent, weet je beter wat je wil.”

Niels

Niels Deruytter

Loopbaanbegeleiding

Locatie Kuurne niels@itmakessense.be



“The best way to diminish anxiety, is to take action”

DSC_5509-2

Evelyne Ketels

Loopbaanbegeleiding

Locatie Torhout
(Insight Discovery ® geaccrediteerd) evelyne@itmakessense.be

“Don’t give to get, give to inspire others to give”

Jan

Jan Teughels

Loopbaanbegeleiding

Locatie Mechelen jan@itmakessense.be

“De rustplaats van het verstand is het hart”

Nancy

Nancy Cinjaere

Loopbaanbegeleiding

Locatie Beveren-Leie nancy@itmakessense.be

“Every problem is a gift, without problems we would not grow”

Onze werkwijze

Leer onze coaches beter kennen!