It Makes Sense background Coachen & Advies

Coaches

Sylvie

Sylvie Gunst

Loopbaanbegeleiding
Stress- en burnoutcoaching
Persoonlijk leiderschap, Organisatiecoaching

Locatie Torhout (Wijnendale) sylvie@itmakessense.be


“You don't have to see the whole staircase to take the first step"

Katrien

Katrien Verstraete

Loopbaanbegeleiding, Training en advies organisaties


Locatie Moorslede (Roeselare) katrien@itmakessense.be


“It’s never too late to focus on your dreams”

Marijke

Marijke pettens

Loopbaanbegeleiding, Training en advies organisaties,
Stress- en burnoutcoaching


Locatie Lichtervelde marijke@itmakessense.be

“The distance between your dreams and reality is called action”

Lesly

Lesly Vancoillie

Loopbaanbegeleiding
Stress-en burnoutcoaching

Locatie Kuurne lesly@itmakessense.be



“Kies bewust voor jezelf en de job die écht bij je past.”

Niels

Niels Deruytter

Loopbaanbegeleiding
Stress-en burnoutcoaching

Locatie Kuurne niels@itmakessense.be



“The best way to diminish anxiety, is to take action”

Foto Les witte achtergrond (002)

Les Verhamme

Loopbaanbegeleiding
Persoonlijk leiderschap
Ondernemerscoaching

Locatie Deerlijk
les@itmakessense.be

"Find out who you are and do it on purpose"

Jan

Jan Teughels

Loopbaanbegeleiding

Locatie Mechelen jan@itmakessense.be



“De rustplaats van het verstand is het hart”

Nancy (1)

Nancy Cinjaere

Loopbaanbegeleiding
Stress-en burnoutcoaching

Locatie Beveren-Leie nancy@itmakessense.be



“Every problem is a gift, without problems we would not grow”

ChristopheVandeVorst

Christophe

Loopbaanbegeleiding – Trainer Communicatie en Leiderschap

Locatie Schulen
(Herk-de-Stad),
Alt-Hoeselt en Antwerpen christophe@itmakessense.be

“Success always happens twice: First time in the mind. Second time in reality”

Nele zwart – wit

Nele Bogaert

Loopbaanbegeleiding - Erkend KernTalentenanalist®
Veerkrachtcoach

Locatie Houthulst – Kortemark – Ieper
nele@itmakessense.be



“A bird sitting on a tree is never afraid of the branch breaking because her trust is not in the branch, but in her own wings”

Foto

Hanne Demuyzere

Loopbaanbegeleiding - Stress-en burnoutcoaching

Locatie Ingelmunster – Gullegem
hanne@itmakessense.be




“Ik heb het nog nooit gedaan dus ik denk wel dat ik het kan”

Onze werkwijze

Leer onze coaches beter kennen!