Loopbaancoaches

Missie en visie

Vanuit onze missie willen we streven naar meer authenticiteit zodat mensen loopbaankeuzes maken die passen bij wie ze zijn, bij waar hun talenten liggen. Op deze manier helpen we mee aan het feit dat mensen langer, duurzamer en met meer plezier aan het werk gaan. 

Vanuit onze visie geloven we dat zelfkennis en bewustwording rond talenten, waarden en omgang met anderen essentieel zijn om loopbaankeuzes te kunnen maken. Dit zorgt ervoor dat mensen persoonlijk leiderschap nemen over hun leven. 

Zo streef  ik ernaar om met It makes sense mensen met meer werkplezier en zingeving aan het werk te krijgen. Ik ben blij dat ik een team van coaches rond mij heb die deze missie willen helpen verspreiden.

Sylvie

Sylvie Gunst

“Volg je hart, want dat klopt altijd”

Sylvie Gunst 
Locatie Torhout (Wijnendale)
sylvie@itmakessense.be
0496 75 79 23

Katrien Verstraete

“It’s never too late to focus on your dreams”

Katrien Verstraete
Locatie Moorslede (Roeselare)
katrien@itmakessense.be
0496 39 67 66

.

Sylvie Gunst

“The best way to diminish anxiety, is to take action”

Niels Deruytter
Locatie Kuurne 
niels@itmakessense.be
0475 37 96 49

Lesly Vancoillie

“If you can dream it, you can do it” (Walt Disney)

Lesly Vancoillie
Locatie Kuurne 
lesly@itmakesssense.be
0499 62 97 97

Sylvie Gunst

“The distance between your dreams and reality is called action”

Marijke Pettens 
Locatie Lichtervelde (Huisartsenpraktijk De Burg)
marijke@itmakessense.be
0496 39 76 02

Lesly Vancoillie

“Don’t give to get, give to inspire others to give” (Simon Sinek)

Evelyne Ketels (Insight Discovery geaccrediteerd) 
Locatie Torhout 
evelyne@itmakesssense.be
0478 34 88 09